Když jsem byla malá, moc ráda jsem se hrabošila v babiččiných šperkovnicích, které byly plné třpytivých pokladů. Nevěděla jsem kam dřív s očima a hrozně ráda jsem se parádila a chodila ve vysokých červených lodičkách, které jsem tenkrát dostala k narozeninám. Pravdou ale je, že do dospělosti mi to moc nevydrželo, protože jsem především milovníkem pohodlí. Lodičky jsem zaměnila za tenisky a žabky a blyštivé šperky za pár stálých prstýnků a oblíbených náramků.

Ve světě kde vládne Pandora a Swarowski se mi zkrátka moc nelíbilo. A tak jsem se před pár lety sama se sebou (a Pinterestem) dohodla, že až se najde trochu času, udělám si doma malinkou dílničku a budu vyrábět šperky podle sebe. Podle vlastních nápadů a hlavně tak, aby byl každý kus originál vyrobený s láskou. A tak se stalo. Vrátili jsme se z Asie a od té doby je to jedna velká tvorba. Od předělávání staré chajdy na vysněné (několika leté) bydlení až po tu mojí malou dílničku (která je zatím pohyblivá z toho stolu na tamten stůl). A začala jsem tím, na co tady celou dobu tak trochu narážím. 🙂 Ručně vyráběnými šperky. Aby i těch mých pár oblíbených náramků mohlo jít do světa.

Všechny šperky jsou vyráběny s pečlivostí z přírodních kamenů, dřevěných a Rudraksha korálků, lávových kamenů a drobných skleněných korálků. Třešničkou na dortu jsou barevné třásničky a nejrůznější přívěsky inspirované buddhismem a hinduismem, který je nám blízký. Každý šperk je autorský a je vyroben jen jednou jedinkrát. Díky tomu si můžete být jisti, že kupujete naprostý originál, který je na světě pouze jednou. Náramky, náhrdelníky, buddhistické maly i přívěsky jsou vyráběny tak, aby potěšily oko i mysl každého, kdo je bude nosit.

V nabídce najdete harmonizující náramkykorálků, lávových kamenůRudraksha semínek, které vypadají krásně samostatně i v kombinaci s dalšími. Dále objevíte speciální nabídku šperků pro muže, náušnice, přívěsky na klíče, elegantní náhrdelníky i tradiční mály pro buddhisty a nadšence. Zkrátka všechno na co si vzpomenete a další kousky postupně přidávám. 🙂

Pokud byste měli zájem o výrobu šperku na přání, kontaktujte mne na emailu info@korenizivota.cz nebo na telefonu +420 721 771 345.

Doufám, že šperky budou vám i vašim blízkým dělat takovou radost, jako dělají mě. 🙂

Judit

Šperky z tygřího oka a mušle - inspirační fotografie jak vypadá set (není součástí produktu)

CELÁ NABÍDKA ŠPERKŮ

Šperky z turmalínu- inspirační fotografie jak vypadá set (druhý náramek není součástí produktu)

Šperky z fluoritu - inspirační fotografie jak vypadá set (není součástí produktu)

Šperky z dřevěných korálků a howlitu - inspirační fotografie jak vypadá set (není součástí produktu)

Náramek Rudraksha s třásničkou a kočičím okem, přívěsek strom života

Šperky z lávových kamenů a semen rudraksha - inspirační fotografie jak vypadá set (není součástí produktu)

Šperky z lávových kamenů a perel - inspirační fotografie jak vypadá set (není součástí produktu)

Okomentovat