Relaxace. To je to slovo. Znáte ty chvíle, kdy se snažíte udělat všechno, co máte na práci, abyste se už mohli klidně natáhnout a mrknout se na film? Nebo si udělat něco dobrého k jídlu, jít na procházku do lesa, okopávat zahrádku a tak dále? Pro mě je relax všechno z toho, ale navíc (světe div se) k těm věcem patří i moje práce. 🙂

Ne nemluvím tu o grafice, malování nebo focení. I když to všechno mě baví. Mluvím tu o naprostém relaxu při práci, kdy můžete vypnout, nad ničím nepřemýšlet a prostě jen tvořit a být. A ono to nějak všechno zapadá do sebe. Mluvím tu o něčem, co jsem chtěla dělat už dávno a nikdy na to nebyl čas. O nečem, co bylo vždycky vedlejší, protože jsem se k tomu nedostala a radši dělala věci, které mě moc nebavily. O něčem, co mě teď naplňuje ze všeho nejvíc a co naprosto zbožňuju.

O něčem, co můžu dělat jenom díky vám. 

Šperky vyrábím něco málo přes půl roku, ale za tu dobu jste mi napsali spoustu krásných zpráv a emailů, ve kterých jsou věci, ze kterých mám neskutečnou radost.

Těší mě každý email o tom, jak vám šperky vykouzlily úsměv na tváři. O tom, jak se líbily přátelům a o tom, že je nosíte dnes a denně. V takovou chvíli totiž přesně vím, že tohle je TO, co chci dělat a co mi dělá největší radost. 🙂 Konečně jsem si našla čas a každou volnou minutku tvořím kombinuji, vymýšlím a ono to tak nějak samo vzniká pod rukama. A za to bych vám chtěla neskutečně poděkovat. ♥ Mám prostě radost, že máte radost. ♥ 

Ráda bych vám představila nové kolekce šperků vyrobených s láskou a pečlivostí, které vznikaly poslední měsíc ve dne i v noci. S úsměvem na tváři a s energií. 🙂

Každý kus je originál vyrobený jen jednou jedinkrát. Můžete si tak být jisti, že vybíráte jedinečný kus, který je celém světě pouze jeden a jen váš.

Celou nabídku najdete přímo tady.

Dárkové balení a autorská visačka s příběhem náramku je součástí. 🙂

MEDITACE. Kombinace měsíčního kamene, dřeva, křišťálu a pravých perel pro posílení, harmonizaci duše a trpělivosti.
MEDITACE. Kombinace měsíčního kamene, dřeva, křišťálu a pravých perel pro posílení, harmonizaci duše a trpělivosti.
INSPIRACE. Kolekce z přírodního tyrkysu a regalitu. Ochraňuje, dodává odvahu a harmonizuje.
INSPIRACE. Kolekce z přírodního tyrkysu a regalitu. Ochraňuje, dodává odvahu a harmonizuje.
ČISTOTA. Kolekce z růženínu a křišťálu, která dodává lásku, prohlubuje city a něžnost.
ČISTOTA. Kolekce z růženínu a křišťálu, která dodává lásku, prohlubuje city a něžnost.
(POD)MĚDOMÍ. Kolekce plná přírodních materiálů, rudraksha semínek, unakitu a jaspisu. Pro energii, odstranění negativních vlivů a překonání stresu.
(POD)VĚDOMÍ. Kolekce plná přírodních materiálů, rudraksha semínek, unakitu a jaspisu. Pro energii, odstranění negativních vlivů a překonání stresu.
NĚŽNOST. Kombinace kamene lásky růženínů a magického ametystu pro posílení a štěstí.
NĚŽNOST. Kombinace kamene lásky růženínů a magického ametystu pro posílení a štěstí.
VYROVNANOST. Černý onyx v kombinaci s jadeitem přitahuje štěstí a přátelství.
VYROVNANOST. Černý onyx v kombinaci s jadeitem přitahuje štěstí a přátelství.
Oblíbené pánské kolekce v mnoha variantách.
Oblíbené pánské kolekce v mnoha variantách.
~RADOST~ Náramek z křemene a hemimorfitu, přívěsek lotos
~RADOST~ Náramek z křemene a hemimorfitu, přívěsek lotos

Všechny šperky najdete přímo tady. 🙂 

Okomentovat