O NÁS

Mé jméno je Judita, mám povahu upřímného dobrodruha a skoro všechny nové věci jsou pro mě velká výzva. Když se do něčeho dám, dělám to s opravdovým nadšením a urputnou vytrvalostí.

Miluji Asii, cizokrajná jídla a místa, kde je jen čistá příroda a klid. Jsem blázen do indické, vietnamské a thajské kuchyně. A když o tom tak přemýšlím, tak vlastně do „kuchyně“ obecně. Dokážu trávit hodiny a hodiny prolézáním food blogů ve snaze najít ten nejautentičtější recept a i kdyby byl sebesložitější, musím ho zkusit. A nejlépe hned. Neskutečně mě baví vytvářet krásné věci. Na papíře, na plátně, v počítači, v kuchyni, na látce, na zahradě, v myšlenkách, zkrátka všude, kde se dá.

Fascinuje mě příroda a úkazy, které dokáže vyčarovat. Inspirují mě lidé, kteří se nebojí žít a občas v davu přemýšlím, kdo je kdo a jaký má asi život. Ráda poslouchám zvuk sekačky na trávu, protože to ve mně evokuje léto. Miluji suchý anglický humor a mysteriozní filmy, které nemají jasný konec, protože ráda přemýšlím, jak to asi autor myslel.

Mým snem je mít malinkaté bistro, kde by se každý den vařila jídla inspirovaná různými kouty světa. Mým snem je cestovat, poznávat a ochutnávat. A mým splněným snem je mít blog a dílničku, ve které bych vytvářela krásné věci s krásným příběhem. Pro vás. ♥ 

A TOHLE JE TÝM, KTERÝ ZA VŠÍM STOJÍ

Judita Lyerová

Srdce i ruce celého webu. 🙂 Kromě psaní článků, výrobu šperků a dalších produktů se starám o design, posílání balíčků a komunikaci. Zkrátka vše od shora dolů.

flipek

Filip

Ahoj, jmenuji se Filip a v projektu se starám především o technickou stránku webu. Zkrátka aby všechno šlapalo jak má.

Martin Pluhař

Martin

Jsem Martin a při vzniku projektu jsem se staral o tvorbu a správu technické stránky webu.

NA BLOG PŘISPÍVAJÍ

Judita
Judita
Terka
Terka
Bára
Bára
Jirka
Jirka
Lenka
Lenka

Jsi vášnivý cestovatel nebo cestovatelka? Miluješ cizí kuchyni a vaření zajímavých jídel? Baví tě psát a chceš se na KořeníŽivota podělit s ostatními o svoje zážitky a nápady? Napiš nám na info@korenizivota.cz. Těšíme se.

NAŠE FOTOGRAFIE

Veškeré fotografie použité na webu www.korenizivota.cz jsou chráněny autorským zákonem. Nesmí být použity v jakékoliv formě bez předchozího výslovného svolení autora.

SPOLUPRACUJEME

www.shalamar.eu

www.zpekacku.cz

Máte zájem s námi spolupracovat? Máte obchod se zajímavým zbožím, které byste chtěli prodávat na KořeníŽivota.cz? Pište na info@korenizivota.cz.

Z NAŠEHO BLOGU