Včera jsem se úplně náhodně koukla na datum, což se neděje úplně často. Obyčejně tuším měsíc a den jen velmi orientačně. 🙂 No a zjistila jsem, že už opravdu za chvíli jsou Vánoce. Ne, že bych si nevšimla masáže s reklam a billboardů, tomu se člověk nevyhne už od července, ale najednou mě ten datum až překvapil. Možná proto, že letos bylo neobyčejně dlouhé léto a teplý podzim. Možná proto, že přes tvoření ani nevnímám jak čas letí. Doslova. Mám zase tolik novinek a nápadů, že je do těch Vánoc asi už ani nestihnu zrealizovat. Ale snažím se! A proč?

Za ten rok (a něco) tvoření přišlo tolik objednávek, tolik krásných emailů a tolik úsměvů na trzích, že je to až neuvěřitelné. Jsem nejšťastnější, že se se vám moje tvorba líbí a že je čím dál tím více lidí, kteří ocení poctivou ruční práci a nápady malých autorů jako jsem já. ♥ Nejen proto, že výrobky od malých tvůrců mají duši, ale i proto, že je v nich vidět pečlivost a radost z toho, co děláme. A když se výsledek někomu líbí, je to jako pohlazení na duši, které nás žene dál a dál. Děkuji vám za to z celého srdce.

A protože se blíží Vánoce a mnoho z vás by rádo darovalo svým blízkým něco jedinečného, originálního a s láskou vyrobeného, připravila jsem pro vás malého průvodce tím nej nej nej z mojí tvorby. Z tvorby která je plná přírodních materiálů, autorských ilustrací a jedinečnosti. Uvidíte sami. 🙂

P.S. U každé objednávky najdete malý ručně vyrobený dáreček v podobě visaček na dárečky, které se na Vánoce vždy hodí. 🙂 A krásné balení je samozřejmostí.

DORUČENÍ POD STROMEČEK

AKTUÁLNÍ INFORMACE OD 16.12.

Pořád máte šanci stihnout vánoční doručení. Stačí v klidu a v pohodě zvolit osobní vyzvednutí na Václavském náměstí. A to až do čtvrtka 20.12. 

Pro mimopražské doporučujeme zkusit Českou poštu s platbou na dobírku, protože balíčky posíláme jako doporučený dopis. Ten i v předvánoční době putuje velmi rychle – obvykle do 2 pracovních dnů (neplatí pro hrnečky a svíčky). Poslední objednávky, které mají šanci stihnout to k vám do Vánoc musí odejít nejpozději ve středu 19.12. Bohužel ale nemůžeme toto doručení garantovat, protože vše mají v rukou dopravci. My bychom vám nejraději doručovali i 24.12. 🙂


DORUČENÍ VÁMI ZVOLENÝM DOPRAVCEM

Pokud si přejete, aby vaše radosti dorazily do Vánoc, poslední nákupy udělejte nejlépe v neděli 16.12. Pozdější objednávky už to k vám pod stromeček nemusí stihnout z důvodu vytíženosti dopravců.

RYCHLOST ODESLÁNÍ A DORUČENÍ

Vaše radosti připravuji a odesílám nejpozději následující den od přijetí objednávky. V případě platby předem objednávku odesílám v den přijetí platby. O všem vás informuji emailem, popřípadě sms. A pak už je to jen v rukou vámi zvoleného dopravce. 🙂

OSOBNÍ ODBĚR V PRAZE

Osobní odběr v Praze bude možný i v posledním předvánočním týdnu. Jako obvykle pouze po předchozí domluvě a jen při platbě předem. Adresa pro vyzvednutí je Václavské náměstí 793/36.

OBJEDNÁVKY, KTERÉ NEPOTŘEBUJETE POD STROMEČEK

Objednávky, které nepotřebujete doručit do Vánoc můžete tvořit kdykoli. Náš malý eshop neplánuje žádnou vánoční pauzu. 🙂

MÁTE DOTAZY?

V případě jakýchkoli dotazů volejte na +420 721 771 345 nebo pište na info@korenizivota.cz

Krásné a pohodové předvánoční dny přeje váš AteLyer (mini)tým. ♥

A teď už tipy na dárečky…

Tipy na originální vánoční dárky vyrobené s pečlivostí a láskou

Šperkem každou ženu, dívku, slečnu i dámu vždy potěšíte. A o to víc, když je to šperk s duší. Energetizující minerální šperky v sobě nesou sílu minerálů a harmonii z přírody. Každý kus je vyroben jako jedinečný autorský originál, který je na celém světě pouze jeden a jen a jen váš. ♥

Harmonizující náramky

Celou nabídku harmonizujících náramků najdete zde>>

Náhrdelníky a buddhistické mály

Celou nabídku náhrdelníků najdete zde>>

Náušnice a klíčenky

Celou nabídku náušnic najdete zde>>

Celou nabídku klíčenek najdete zde>>

Ručně malované originály a doplňky

Lapače snů, bavlněné tašky i sáčky na nákupy i do města, dřevěné maličkosti, plakáty a další drobnosti pro radost a energii.

Celou nabídku dárků najdete na eshopu>>

Vybrat osobitý dárek pro pány nebylo nikdy snazší. 🙂 Jedinečné klíčenky i šperky, plakáty, lapače snů i dárky pro ty nejmenší. Každý kus je jako vždy originální.

Celou nabídku šperků pro muže najdete zde>>

Ostatní dárky najdete také na e-shopu>>

Lapače zlých snů a ručně vyráběné dekorace které vykouzlí úsměv na každé tváři.

Celou nabídku lapačů snů najdete zde>>

Pokud hledáte ideální dáreček pro kamarádku, kolegyni nebo třeba sousedku, jste tu správně! Mrkněte na drobnosti a ručně vyráběné originály, které zahřejí u srdce.

Celou nabídku dárků najdete na eshopu>>

Tak co na to říkáte? Uděláte svým blízkým radost něčím z mé dílničky? 🙂 A co byste pod stromečkem nejraději našli vy?

Judit

Okomentovat