MOŽNOSTI DOPRAVY ČESKÁ REPUBLIKA

• Zásilkovna – síť výdejních míst po celé ČR od 69 Kč
Doprava zajištěná službou Zásilkovna s možností vyzvednutí v síti stovek výdejních míst, které jsou umístěny po celé ČR https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Zásilkovna vás informuje sms nebo emailem o převzetí zásilky i doručení. Při doručení zboží na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna zašle sms nebo email s heslem pro vyzvednutí vaší objednávky. Pak už jen stačí zajít si na výdejní místo a sdělit obsluze heslo k vyzvednutí zásilky. Zásilka na vás bude na výdejně čekat 7 pracovních dní s možností prodloužení na 14 až 21 dní.

• Osobní vyzvednutí objednávek
Své originály si po předchozí domluvě můžete vyzvedávat i osobně a to v Praze na adrese Radlická 14 – Praha 5. Podrobné instrukce vám vždy napíšu emailem, nebo se spojíme telefonicky. Tato možnost platí pouze pro PLATBY PŘEDEM NA ÚČET. Dobírku bohužel nejsme schopni vyřešit na místě vzhledem k elektronické evidenci tržeb. Děkujeme za pochopení. 🙂

• Česká pošta – Doporučený dopis/balík od 79 Kč
Doprava přímo na vaši adresu zajištěná Českou poštou. Při neúspěšném doručení je vaše zboží uloženo na nejbližší pobočce pošty, kde bude čekat 14 dní (u doporučeného dopisu – šperky, plakáty, drobnosti) a 7 dní s možností prodloužení na 15 dní (u balíku – hrnečky, lapače, větší balíky). Česká pošta vás o stavu doručení zásilky informuje prostřednictvím sms/emailu. Svou zásilku můžete sledovat na https://www.postaonline.cz/trackandtrace.

• DPD – doručení kurýrem přímo na vaši adresu – od 119 Kč
Doprava přímo na vaši adresu zajištěná službou DPD. Při neúspěšném doručení je vaše zboží opět doručováno následující den. V den doručení vám kurýr upřesní čas. DPD vás o stavu doručení zásilky informuje prostřednictvím sms.

MOŽNOSTI DOPRAVY SLOVENSKÁ REPUBLIKA

• Zásilkovna – síť výdejních míst po celé SR od 99 Kč
Doprava zajištěná službou Zásilkovna s možností vyzvednutí v síti stovek výdejních míst, které jsou umístěny po celé SR https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Zásilkovna vás informuje sms nebo emailem o převzetí zásilky i doručení. Při doručení zboží na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna zašle sms nebo email s heslem pro vyzvednutí vaší objednávky. Pak už jen stačí zajít si na výdejní místo a sdělit obsluze heslo k vyzvednutí zásilky. Zásilka na vás bude na výdejně čekat 7 pracovních dní s možností prodloužení na 14 až 21 dní.

• Slovenská pošta – Zmluvný balík s poistením od 129 Kč

MOŽNOSTI DOPRAVY MIMO ČR A SR

Líbí se vám moje výrobky natolik, že byste si je objednali rádi i za hranice Česka či Slovenska? Napište mi https://korenizivota.cz/kontakt/ a určitě něco vymyslíme.

MOŽNOSTI PLATBY

Platit můžete prostřednictvím dobírky při převzetí zboží (cena závisí na zvoleném dopravci – od 20 Kč) a nebo předem prostřednictvím bankovního převodu na náš účet 1025442168/6100.

KDY MŮŽETE OČEKÁVAT SVÉ ZBOŽÍ?

90% zásilek odesíláme do druhého dne od přijetí objednávky, či platby (při platbě převodem). Protože ale závisí také na dopravci, tak raději počítejte s doručením do 2-5 pracovních dní. Obvykle však máte zboží do 3 pracovních dnů u sebe. Pokud potřebujete zboží dodat v dřívějším, či pozdějším termínu, připište mi požadavek do poznámky při objednávání zboží a já udělám co bude v mých silách. 🙂 O předání zásilky dopravci vás informujeme prostřednictvím emailu a o stavu doručování zásilky vás informuje dopravce prostřednictvím sms nebo emailu.

S trochu delší dobou doručení počítejte pro jistotu v případě zakázkové tvorby, tam spolu totiž vždy budeme řešit detaily abyste byli maximálně spokojeni s výsledkem.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte na nás nějaký dotaz, nebo problém se zbožím? Kontaktujte nás na emailu info@korenizivota.cz a nebo na telefonu +420 721 771 345. Pro rychlý dotaz použijte níže uvedený kontaktní formulář.

Z NAŠEHO BLOGU