MOŽNOSTI DOPRAVY ČESKÁ REPUBLIKA

• Zásilkovna – síť výdejních míst po celé ČR od 69 Kč
Doprava zajištěná službou Zásilkovna s možností vyzvednutí v síti stovek výdejních míst, které jsou umístěny po celé ČR https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Zásilkovna vás informuje sms nebo emailem o převzetí zásilky i doručení. Při doručení zboží na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna zašle sms nebo email s heslem pro vyzvednutí vaší objednávky. Pak už jen stačí zajít si na výdejní místo a sdělit obsluze heslo k vyzvednutí zásilky. Zásilka na vás bude na výdejně čekat 7 pracovních dní s možností prodloužení na 14 až 21 dní.

• Osobní vyzvednutí objednávek
Své originály si po předchozí domluvě můžete vyzvedávat i osobně a to v Praze na adrese Radlická 14 – Praha 5. Podrobné instrukce vám vždy napíšu emailem, nebo se spojíme telefonicky. Tato možnost platí pouze pro PLATBY PŘEDEM NA ÚČET. Dobírku bohužel nejsme schopni vyřešit na místě vzhledem k elektronické evidenci tržeb. Děkujeme za pochopení. 🙂

• Česká pošta – balík do ruky od 129 Kč
Doprava přímo na vaši adresu zajištěná Českou poštou. Při neúspěšném doručení je vaše zboží uloženo na nejbližší pobočce pošty s možností prodloužení na 14 dní. Česká pošta vás o stavu doručení zásilky informuje prostřednictvím sms/emailu.

• Doručení kurýrem na adresu – od 119 Kč
Doprava přímo na vaši adresu zajištěná službou DPD. Při neúspěšném doručení je vaše zboží opět doručováno následující den. V den doručení vám kurýr upřesní čas. DPD vás o stavu doručení zásilky informuje prostřednictvím sms.

MOŽNOSTI DOPRAVY SLOVENSKÁ REPUBLIKA

• Zásilkovna – síť výdejních míst po celé SR od 99 Kč
Doprava zajištěná službou Zásilkovna s možností vyzvednutí v síti stovek výdejních míst, které jsou umístěny po celé SR https://www.zasilkovna.cz/pobocky. Zásilkovna vás informuje sms nebo emailem o převzetí zásilky i doručení. Při doručení zboží na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna zašle sms nebo email s heslem pro vyzvednutí vaší objednávky. Pak už jen stačí zajít si na výdejní místo a sdělit obsluze heslo k vyzvednutí zásilky. Zásilka na vás bude na výdejně čekat 7 pracovních dní s možností prodloužení na 14 až 21 dní.

• Slovenská pošta – Zmluvný balík s poistením od 129 Kč

MOŽNOSTI DOPRAVY MIMO ČR A SR

Líbí se vám moje výrobky natolik, že byste si je objednali rádi i za hranice Česka či Slovenska? Napište mi https://korenizivota.cz/kontakt/ a určitě něco vymyslíme.

MOŽNOSTI PLATBY

Platit můžete prostřednictvím dobírky při převzetí zboží (cena závisí na zvoleném dopravci – od 19 Kč) a nebo předem prostřednictvím bankovního převodu na náš účet 1025442168/6100.

KDY MŮŽETE OČEKÁVAT SVÉ ZBOŽÍ?

90% zásilek odesíláme do druhého dne od přijetí objednávky, či platby (při platbě převodem). Protože ale závisí také na dopravci, tak raději počítejte s doručením do 2-5 pracovních dní. Obvykle však máte zboží do 3 pracovních dnů u sebe. Pokud potřebujete zboží dodat v dřívějším, či pozdějším termínu, připište mi požadavek do poznámky při objednávání zboží a já udělám co bude v mých silách. 🙂 O předání zásilky dopravci vás informujeme prostřednictvím emailu a o stavu doručování zásilky vás informuje dopravce prostřednictvím sms nebo emailu.

S trochu delší dobou doručení počítejte pro jistotu v případě zakázkové tvorby, tam spolu totiž vždy budeme řešit detaily abyste byli maximálně spokojeni s výsledkem.

KONTAKTUJTE NÁS

Máte na nás nějaký dotaz, nebo problém se zbožím? Kontaktujte nás na emailu info@korenizivota.cz a nebo na telefonu +420 721 771 345. Pro rychlý dotaz použijte níže uvedený kontaktní formulář.

Z NAŠEHO BLOGU